You are here:

Značenie laserom

Laserové značenie

Značíme laserom pre firmy a fyzické osoby od 1 ks

Laserové značenie kovov je bezkontaktný, extrémne presný a čistý spôsob označovania kovových povrchov. Laserové značenie nevyžaduje žiadne predbežné alebo následné spracovanie. Štítky, sériové čísla, kódy a logá dokážeme preniesť vo vysokom rozlíšení na rôzne produkty a komponenty.

Značenie laserom je vhodné pre firmy, ktoré hľadajú trvalé a nákladovo efektívne spôsoby označovania svojich výrobkov.

Výhody laserového značenia

Vysoká presnosť

Tento typ značenia je ideálny pre aplikácie, kde je potrebné dodržať špecifické normy alebo vyrovnať sa s malými rozmermi dielcov. Aj najmenšie značky budú zreteľne čitateľné.

Vysoká odolnosť

Laserové značenie vydrží, je odolné voči opotrebovaniu, ultrafialovému žiareniu, teplu, chladu, chemikáliám a alkoholu.

Ekológia

Laserové značenie nepoužíva chemikálie ani negeneruje nadmerný odpad takže je považované za šetrnejšie k životnému prostrediu ako niektoré iné metódy.

Čo značíme laserom

Pomôžeme vám s trvalým označením loga firmy, s evidenčnými číslami alebo inými potrebnými údajmi na kovové súčiastky, nástroje, náradie.

Najčastejšie označujeme laserom evidenčné štítky a štítky do rozvádzačov. Vyrobíme ich pre vás s trvalými značkami, odolnými voči opotrebeniu a poveternostným vplyvom. Štítky môžu obsahovať názov spoločnosti, logo, sériové čísla alebo čiarové či QR kódy. Dokážeme ich vyrobiť v niekoľkých hrúbkach (0,5-1mm) a prevedeniach:

  • hliník (bez povrchovej úpravy alebo eloxovaný – zlatý, strieborný, zrkadlový, červený, čierny,…)
  • antikor
  • mosadz

Značenie laserom robíme od 1 ks.

Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001

Neustále zlepšujeme procesy, vďaka čomu sme prešli certifikáciou kvality ISO 9001. Sme spoľahlivým partnerom aj pre nadnárodné spoločnosti.

Ako postupujeme pri označovaní laserom

Vypočujeme si vašu predstavu a získame podklady. Následne pripravíme cenovú ponuku a náhľad na reálnom predmete, ktorý doladíme k vašej spokojnosti. Po odsúhlasení sa pustíme výroby a na koniec zabezpečíme doručenie v dohodnutom termíne.

Cena za značenie – popisovanie laserom

Presnú cenu za značenie laserom vám radi pripravíme na mieru.

PREČO ZNAČENIE LASEROM OD EMER mark s.r.o.?

Precízna kontrola kvality

Ponúkame dokonalé značenie laserom bez chýb a vád, vďaka čomu budú vaše produkty vyzerať profesionálne, a v prípade reklamných či darčekových predmetov aj luxusne.

Dodržujeme termíny

Ručíme za dodanie vašej objednávky presne na čas, aby ste sa nemuseli stresovať meškaním a neplánovanými prestojmi vo vašej firme.

Výhodné ceny pre pravidelných zákazníkov

Spolupracujte s nami dlhodobo a získajte ešte lepšie ceny za laserové gravírovanie, ktoré vám umožnia ušetriť pri každej objednávke.

Čo potrebujete označiť laserom?

Zavolajte nám

V pracovných dňoch od 8.00 - 18.00 h
0944 532 039

Napíšte nám

Priamo zo stránky – cez formulár, nezdržíte sa viac ako 2 min.
Poďme na to