Výroba štítkov na auto

Ako postupovať ak nemáte štítok na auto

Vyhláška č. 134/2018 Z. z. Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o prevádzke vozidiel v cestnej premávke hovorí jasne, že každé vozidlo musí mať výrobný – typový štítok. Ide o malú plechovú tabuľku, ktorá by mala obsahovať kódové číselné a písmenové označenie výrobcu a typu vozidla tzv. VIN, a ďalšie údaje ako najväčšia povolená hmotnosť vozidla, najväčšia prípustná hmotnosť jazdnej súpravy, najväčšia prípustná hmotnosť pripadajúca na jednotlivé nápravy, a číslo schválenia technickej spôsobilosti k prevádzke.

Bez štítku alebo udelenej výnimky nesmie auto, motocykel alebo iný stroj jazdiť, a vozidlo neprejde cez STK. Je nespôsobilé na prevádzku po pozemných komunikáciách.

Čo robiť ak nemáte typový štítok?

Odporúčame dodržať nasledujúci postup.

1. Požiadajte výrobcu vozidla alebo jeho autorizovaného slovenského predajcu o vydanie duplikátu. Ak štítok nie je možné vydať, mal by vám poskytnúť o tejto skutočnosti potvrdenie.

Následne môžete požiadať Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky o udelenie výnimky. V rámci udeľovania výnimky však budete musieť absolvovať kontrolu originality.

2. Typový štítok vám vyrobíme

S potvrdením od autorizovaného predajcu môžete prísť ku nám. Vyrobíme vám typové štítky pre osobné a nákladné automobily, skútre, motocykle a rôzne zariadenia. V gravírovaní sme profesionáli, štítok bude vyrobený laserovým gravírovaním a v najvyššej kvalite približne za 2-3 dni.

Cena výroby štítkov na autá

Každý štítok je individuálny, z tohto dôvodu sa nedá určiť presná cena. Pohybuje sa približne okolo 50 eur, všetko záleží od zložitosti štítku.

Výroba štítkov na auto – postup

Začneme tým, že nás budete kontaktovať telefonicky na čísle 0944 532 039 alebo e-mailom a poskytnete nám o vozidle alebo zariadení pre ktoré štítok potrebujete vyrobiť čo najviac informácií. Následne vám spravíme presnú cenovú ponuku.

Laserom gravírujeme
od hliníku po antikor

Laserové gravírovanie je naša parketa

Pokračovať

Vyrobíme vám kvalitné
QR a EAN kódy

Na kovové predmety ako štítky, súčiastky, náradie...

To chcem vidieť

Kovové štítky
na mieru

Pre firmy a fyzické osoby od 1 ks

To chcem vidieť

Nezáväzná ponuka do 24 h

Zavolajte nám

V pracovných dňoch od 8.00 - 18.00 h
0944 532 039

Napíšte nám

Priamo zo stránky – cez formulár, nezdržíte sa viac ako 2 min.
Poďme na to