You are here:

Výroba štítkov

Gravírovanie štítkov

Výrobné štítky pre firmy a fyzické osoby od 1 ks

Kovové štítky sú široko používané v rôznych priemyselných odvetviach na identifikáciu, označenie a sledovanie zariadení, strojov a komponentov. Vyrábame ich laserovým gravírovaním, metódou využívajúcou koncentrovaný lúč svetla na trvalé vyrytie alebo značenie povrchu materiálu.

Tento proces ponúka mnoho výhod oproti tradičným metódam ako je frézovanie, potlač alebo leptanie. Laserom gravírovanie je presné, rýchle a ekologické. Okrem toho neexistuje potreba fyzického kontaktu medzi nástrojom (laserom) a materiálom, čo minimalizuje riziko poškodenia alebo deformácie materiálu.

Kovové štítky môžu obsahovať rôzne druhy informácií:

Kovové štítky vyrábame vo viacerých prevedeniach

Na výrobné štítky používame materiály v hrúbkach 0,5-1 mm, čo zaisťuje dostatočnú pevnosť a odolnosť štítkov, pri zachovaní kompaktnosti a ľahkej manipulácie. Kovové štítky vyrábame od 1 ks. Vyhotovenie kovových štítkov je možné v niekoľkých prevedeniach s použitím rôznych materiálov. Medzi najbežnejšie patria:

Hliníkové štítky

Tento ľahký a odolný materiál sa dá použiť buď bez povrchovej úpravy alebo eloxovaný (s povrchom chráneným proti korózii) v rôznych farbách ako napríklad zlatý, strieborný, zrkadlový, červený, čierny a ďalšie.

Antikorovové štítky

Oceľ odolná voči korózii (nerezová oceľ), ktorá je vhodná pre použitie v náročných prostrediach a priemyselných aplikáciách.

Mosadzné štítky

Esteticky príťažlivý materiál s charakteristickou zlatistou farbou, ktorý sa často používa pre dekoratívne alebo prestížne označenie.

Ako postupujeme pri označovaní laserom

Vypočujeme si vašu predstavu a získame podklady. Následne pripravíme cenovú ponuku a náhľad na reálnom štítku, ktorý doladíme k vašej spokojnosti. Po odsúhlasení sa pustíme výroby a na koniec zabezpečíme doručenie v dohodnutom termíne.

Cena – výrobné štítky

Presnú cenu za výrobu štítkov vám radi pripravíme na mieru.

PREČO VÝROBU ŠTÍTKOV OD EMER mark s.r.o.?

Precízna kontrola kvality

Ponúkame výrobu štítkov bez chýb a vád, vďaka čomu budú vaše produkty vyzerať profesionálne, a v prípade reklamných či darčekových predmetov aj luxusne.

Dodržujeme termíny

Ručíme za dodanie vašej objednávky presne na čas, aby ste sa nemuseli stresovať meškaním a neplánovanými prestojmi vo vašej firme.

Výhodné ceny pre pravidelných zákazníkov

Spolupracujte s nami dlhodobo a získajte ešte lepšie ceny za výrobu kovových štítkov, ktoré vám umožnia ušetriť pri každej objednávke.

Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001

Neustále zlepšujeme procesy, vďaka čomu sme prešli certifikáciou kvality ISO 9001. Sme spoľahlivým partnerom aj pre nadnárodné spoločnosti.

Výroba kovových štítkov pomocou lasera ponúka presné a trvalé označenie rôznych druhov informácií na širokú paletu materiálov. Hliník, antikor a mosadz patria medzi najpopulárnejšie materiály v tejto oblasti. Nami vyrobené kovové štítky budú ideálnym riešením pre identifikáciu, sledovanie a označenie zariadení v mnohých priemyselných odvetviach.​

Potrebujete vyrobiť kovové štítky?

Zavolajte nám

V pracovných dňoch od 8.00 - 18.00 h
0944 532 039

Napíšte nám

Priamo zo stránky – cez formulár, nezdržíte sa viac ako 2 min.
Poďme na to