You are here:

Gravírovanie laserom

Laserové gravírovanie

Gravírujeme pre firmy a fyzické osoby od 1 ks

Laserové gravírovanie predstavuje najmodernejší a najefektívnejší spôsob, akým je možné trvale značiť predmety rôznych materiálov. Táto metóda sa vyznačuje použitím laserového lúča, ktorý dokáže precízne ovplyvniť vlastnosti gravírovaného materiálu tak, že na povrchu vznikne požadovaný kontrastný efekt.

Pri gravírovaní laserom dochádza k postupnému vytváraniu vzoru na povrchu materiálu. Laserový lúč je schopný presne vygravírovať rozličné tvary, texty, obrázky či fotografie podľa predlohy alebo návrhu.

Jednou z hlavných výhod laserového gravírovania je jeho nezmazateľnosť. Na rozdiel od iných metód značenia je popis vyhotovený pomocou laseru trvalý a nenarušiteľný vonkajšími podmienkami ako sú blednutiu od slnka či narušenie chemikáliami. To znamená, že informácie alebo vzory vygravírované pomocou tejto technológie sú dlhodobo čitateľné a zachované.

Okrem toho je gravírovanie laserom šetrné k materiálu na ktorý sa aplikuje. Vďaka lokálne ohraničenému prívodu tepla je možné popisovať aj citlivé predmety, ako sú napríklad snímače citlivé na teplotu alebo elektronické čipy. Laserová technológia tak znižuje riziko poškodenia predmetov pri ich gravírovaní.

Viete aký je rozdiel medzi laserovým gravírovaním a laserovým značením?

Značenie laserom je narušenie povrchovej vrstvy materiálu laserom do hĺbky max. niekoľko mikrometrov, pričom gravírovanie laserom je narušenie vrstvy materiálu laserom do hĺbky aj niekoľko mm.

Gravírujeme laserom pre firmy a fyzické osoby

Súčiastky, diely a formy

Najčastejšie gravírujeme laserom vstrekovacie formy, vložky do foriem, hliníkové tabule s hĺbkou 0,01 - 1,5mm a množstvo iných kovových dielov a predmetov pre priemysel.

Kovové štítky

Vyrobíme pre vás štítky z hliníku alebo antikoru aj s čiarovými alebo QR kódmi, ktoré môžu obsahovať názov spoločnosti, logo, sériové čísla. Zabezpečíme výrobu od návrhu po dodanie.

Reklamné predmety

Zvládneme gravírovať laserom malé ale aj veľké reklamné predmety, v objeme pár kusov až po niekoľkotisícové zákazky. Sme spoľahlivý partner viacerých reklamných agentúr.
Gravírujeme viac ako si myslíte
Prstene, psie známky, štítky pre autá, svadobné predmety, menovky, náramky záchrany... Pozrite si našu ponuku. Budete príjemne prekvapení.
To chcem vidieť

Ako postupujeme pri laserovom gravírovaní?

Vypočujeme si vašu predstavu, získame podklady. Následne pripravíme cenovú ponuku a náhľad gravírovania na reálnom predmete, ktorý doladíme k vašej spokojnosti. Po odsúhlasení sa pustíme výroby a na koniec zabezpečíme doručenie v dohodnutom termíne.

Cena za gravírovanie laserom

Gravírujeme od 0,19 € za kus.

Nízka cena v našom prípade neznamená nižšiu kvalitu. Gravírujeme laserom v špičkovej kvalite a v kombinácii s výhodnou cenou vám pomôžeme šetriť firemný alebo rodinný rozpočet.

PREČO GRAVÍROVANIE LASEROM OD EMER mark s.r.o.?

Precízna kontrola kvality

Ponúkame dokonalé laserové gravírovanie bez chýb a vád, vďaka čomu budú vaše produkty vyzerať profesionálne, a v prípade reklamných či darčekových predmetov aj luxusne.

Dodržujeme termíny

Ručíme za dodanie vašej objednávky presne na čas, aby ste sa nemuseli stresovať meškaním a neplánovanými prestojmi vo vašej firme.

Výhodné ceny pre pravidelných zákazníkov

Spolupracujte s nami dlhodobo a získajte ešte lepšie ceny za laserové gravírovanie, ktoré vám umožnia ušetriť pri každej objednávke.

Máte niečo, čo sme ešte negravírovali?

Zavolajte nám

V pracovných dňoch od 8.00 - 18.00 h
0944 532 039

Napíšte nám

Priamo zo stránky – cez formulár, nezdržíte sa viac ako 2 min.
Poďme na to