You are here:

QR a EAN kódy

Precízne a v dohodnutých termínoch

Pre firmy a fyzické osoby od 1 ks

EAN a QR kódy sú v súčasnosti nenahraditeľnou súčasťou obchodného, marketingového a informačného sveta. Obidve technológie slúžia na kódovanie informácií a nájdeme v mnohých oblastiach každodenného života. QR (Quick Response) kódy sú často používané na rýchle zdieľanie informácií. EAN (European Article Number) kódy, známe aj ako čiarové kódy, sa zase používajú hlavne v oblasti predaja a skladovania tovaru.

QR a EAN kódy naši klienti najčastejšie používajú v priemysle

QR kódy môžu obsahovať informácie o výrobcovi, odkazy na webstránky, odkazy na schémy, kontaktné údaje, textové informácie, informácie o dátume výroby či inštrukcie. EAN kódy sa v priemysle a obchode používajú na identifikáciu jednotlivých produktov. Nájdeme ich napríklad vo výrobe, logistike, skladoch či obchodoch na zjednodušenie procesov a zvýšenie efektivity.

QR a EAN kódy gravírujeme na kovové povrchy ako sú napríklad štítky, súčiastky, náradie, marketingové predmety apod. Gravírujeme od 1 ks.

QR kódy sa úspešne využívajú aj v marketingu

Vďaka gravírovaným QR a EAN kódom získava váš produkt alebo marketingová kampaň jedinečný a profesionálny vzhľad, ktorý ich odlíši od konkurencie. Gravírované QR a EAN kódy dokážu dokonale zapadnúť do moderných marketingových stratégií a vďaka možnosti vytvorenia jedinečného dizajnu sú skvelým riešením na zviditeľnenie vašej značky či produktu.

Výhody gravírovania QR a EAN kódov

Použitie QR kódov v praxi

Jednoduchšie to už byť nemôže. QR alebo EAN kód zosnímate čítačkou kódov: skenerom pripojiteľným k PC cez USB alebo mobilným telefónom. V smartfóne je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu pre čítanie QR kódov a pripojenie na Internet pre využitie kódov v online prostredí. Po zosnímaní kódu ho čítačka dešifruje a poskytne vám informácie ktoré obsahuje. Ak je obsahom napríklad odkaz na webstránku, po potvrdení vás na ňu aplikácia presmeruje.

Ako postupujeme gravírovaní QR a EAN kódov?

Vypočujeme si vašu predstavu a získame podklady. Následne pripravíme cenovú ponuku a náhľad na reálnom produkte, ktorý doladíme k vašej spokojnosti. Po odsúhlasení sa pustíme výroby a na koniec zabezpečíme doručenie v dohodnutom termíne.

Cena za gravírovanie QR a EAN kódov

Presnú cenu vám radi pripravíme na mieru.

Neustále sa snažíme zlepšovať a prichádzať so zaujímavými riešeniami, aby sme vám ponúkli produkt, ktorý zodpovedá vašim očakávaniam a potrebám.

PREČO GRAVÍROVANIE QR A EAN ŠTÍTKOV OD EMER mark s.r.o.?

Precízna kontrola kvality

Ponúkame gravírovanie QR a EAN kódov bez chýb a vád, vďaka čomu budú vaše produkty vyzerať profesionálne.

Dodržujeme termíny

Ručíme za dodanie vašej objednávky presne na čas, aby ste sa nemuseli stresovať meškaním a neplánovanými prestojmi vo vašej firme.

Výhodné ceny pre pravidelných zákazníkov

Spolupracujte s nami dlhodobo a získajte ešte lepšie ceny za gravírovanie QR a EAN kódov, ktoré vám umožnia ušetriť pri každej objednávke.

Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001

Neustále zlepšujeme procesy, vďaka čomu sme prešli certifikáciou kvality ISO 9001. Sme spoľahlivým partnerom aj pre nadnárodné spoločnosti.

Vygravírujeme vám QR a EAN kódy

Zavolajte nám

V pracovných dňoch od 8.00 - 18.00 h
0944 532 039

Napíšte nám

Priamo zo stránky – cez formulár, nezdržíte sa viac ako 2 min.
Poďme na to